1000 zł od 100 zł do 3000 zł
30 DNI od 1 DNI do 180 DNI
66 zł RRSO: 6.6%

Szukasz pożyczki? Godne warunki kredytowania oferuje serwis Trzynastka.pl. Cel serwisu Trzynastka to świetny sposób na dostarczenie konsumentom w szybkiem terminie środków pieniężnych. Trzynastka działa na rzecz podwyższenia jakości pożyczek pozabankowych na tym rynku. Oferuje chwilówki na warunkach, wygodnych dla konsumenta, pożyczki są udzielane w szybki i łatwy sposób. Trzynastka bank udziela też pożyczek na raty.

Trzynastka kalkulator  Trzynastka pożyczki na raty

  Serwis nie udziela pożyczek na raty. 3000 zł na 180 dni – to maksymalna kwota, którą może dostać klient. Okres spłaty zobowiązania stanowi 30 dni. Od momentu skorzystania z dostępnych środków rozpoczyna się naliczanie dziennie 22 grosze od każdych wykorzystanych 100 zł.

  Trzynastka godziny pracy

  Firma pracuje online 7 dni w tygodniu

  O pożyczkę można wnioskować w każdej dowolnej chwili. Jest możliwość otrzymania pieniędzy nawet w dni wolne od pracy i święta. Szybkie uzyskanie niezbędnych środków jest możliwe dzięki automatycznemu systemowi.

  Godziny pracy konsultantów:

  • od poniedziałku do piątku
   08:00 – 21:00
  • w soboty i niedziele
   10:00 – 18:00

  Trzynastka kontakt

  Trzynastka infolinia:

  +48 222 28 28 28

  Kontaktuj się z naszymi konsultantami
  pod numerem:

  +48 222 28 28 28
  e-mail: kontakt@kartatrzynastka.pl
  (Koszt połączenia wg stawek operatora)

  Trzynastka RRSO

  Trzynastka od ilu lat

  Trzynastka – serwis pożyczek pozabankowych, który od wielu lat jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Karta Trzynastka podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego. Możesz więc mieć pewność, że masz do czynienia z wiarygodną firmą.

  Stali klienci mogą liczyć na wyższe kwoty pożyczki. To wiąże się z dodatkowymi kosztami. Dla stałych klientów przewidziane są liczne promocje i programy lojalnościowe.

  Każda kolejna pożyczka może być przyznana po spłacie poprzedniej bez dodatkowych formalności. Niema obowiązku wypełniania formularza ponownie, każdy klient może korzystać ze swojego wcześniej założonego w serwisie profilu.

  W sytuacji kiedy klient nie wywiązuje się z obowiązku płatniczego w określonym terminie wszczynają się działania windykacyjne. To wiąże się z naliczeniem dodatkowych opłat. Żeby uniknąć negatywnych konsekwencji, należy skontaktować się z działem windykacji. Konsultanci działu znajdą słuszne rozwiązanie w tej sytuacji.

  Zdarzają się sytuacje, kiedy ze względu na pewne ograniczenia finansowe klient nie jest w stanie spłacić kredytu w odpowiednim terminie. Działań windykacyjnych można uniknąć przedłużając termin spłaty pożyczki – to powiększa kwotę o pewien odsetek, ale w konsekwencji oszczędza pieniądze, ponieważ windykacja będzie dla klienta bardziej kosztowna.

  Trzynastka opinie

  Serwis Trzynastka to dobry produkt: nie będziesz miał do czynienia z kruczkami prawnymi, niema tu niejasnych opłat, dodatkowych ubezpieczeń. Klient używający Karty trzynastki może mieć pewność, że zapłaci tylko za te środki, które na pewno wyda. Karta Trzynastka zachwyciła pożyczkobiorców wygodą użytkowania i cechuje się funkcjonalnością. Poznaj opinie klientów Trzynastki.pl.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt