2500 zł od 2500 zł do 25000 zł
12 miesiąc od 12 miesiąc do 48 miesiąc
0 zł RRSO: 0%

Rapida Money bank jest instytucją finansową, udzielającą pożyczki pozabankowe online. Firma działa na prostych i przejrzystych zasadach. Oferta pożyczkowa serwisu nie zawiera ukrytych kosztów. Oprócz tego Rapida Money udziela pożyczek klientom, którzy mają negatywną historię kredytową. Pożyczka przyznawana jest osobom:

 • w wieku od 18 do 75 lat;
 • mającym status rezydenta;
 • mieszkającym na terenie Polski;
 • posidającym racunek bankowy i telefon komórkowy.

Rapida udziela pożyczki z gwarantem. Proces aplikowania o chwilówkę jest prosty i zrozumiały. Po rejestracji na stronie serwisu i wypełnienia formularzu, pożyczkobiorca zostanie poproszony o weryfikację konta. Po dokonaniu niezbędnych czynności następuje etap rozpatrzenia wniosku. Firma przeprowadza również rozmowę weryfikacyjną z gwarantem. W przypadku pozytywnej decyzji koszty pożyczkowe przelewane są na konto klienta w ciągu kilku minut.

Rapida Money kalkulator  Rapida Money pożyczki na raty

  Serwis Rapida Money udziela pożyczek ratalnych. Firma oferuje pożyczki w wysokości do 25 000 zł. Okres spłaty pożyczki może wynosić 12, 24, 36 lub 48 miesięcy.

  Rapida Money godziny pracy

  Automatyczny system podjęcia decyzji pozwala składać wniosek o pożyczkę w dowolnym momencie.

  Godziny pracy:

  poniedziałek-piątek: 9.00-17.00

  Rapida Money kontakt

  Rapida Money windykacja kontakt:

  Telefon: 128 813 123
  e-mail: windykacja@rapidamoney.pl

  Rapida Money kontakt telefoniczny:

  Infolinia: 22 292 22 91
  e-mail: czesc@rapidamoney.pl

  Rapida Money RRSO

  Przykład reprezentatywny:

  • Kwota pożyczki – 10000 zł
  • Okres – 36 miesięcy,
  • Wysokośc raty – 486.89 zł na miesiąc,
  • Całkowita kwota do zapłaty – 17527.92 zł
  • Prowizja za udzielenie pożyczki – 2400 zł
  • Opłata administracyjna – 1000 zł
  • Oprocentowanie 10.0%
  • RRSO – 49.9%

  Rapida Money od ilu lat

  Firma Rapida Money posiada duże doświadczenie w branży udzielenia pożyczek pozabankowych. Serwis został powołany w Wielkiej Brytanii w 2005 roku. Na polskim rynku finansowym firma działa niedawno. Jednak międzynarodowe doświadczenie daje poczucia bezpieczeństwa i gwarancję rzetelnych usług.

  Niestety serwis nie posiada w swojej ofercie pierwszej pożyczki za darmo. Nowi klienci serwisu również będą obciążeni dodatkowymi kosztami przy zaciągnięciu pożyczki w Rapida Money. Brak limitów pozwala za pierwszym razem wnioskować o maksymalną kwotę.

  Ubiegając się o pożyczkę po raz drugi, pożyczkobiorca nie musi wypełniać formularzy i zweryfikować konto bankowe. Wniosek o pożyczkę można złożyć po zalogowaniu do konta użytkownika na portalu. Wystarczy wybrać interesujące parametry pożyczki. Decyzja podejmowana jest natychmiastowo.

  Kolejna pożyczka może być udzielona od razu po spłaceniu poprzedniej pod warunkiem terminowe spłaty poprzedniego zobowiązania. Rzetelnym klientom oferowane są lepsze warunki współpracy, liczne promocji i programy lojalnościowe. Oprócz tego klient może liczyć na większą kwotę pożyczki.

  Jeśli pożyczkobiorca nie spłacił zobowiązania w terminie, firma niezwłocznie informuje o tym gwaranta. W pierwszej kolejności serwis próbuje rozwiązać powstały problem z pożyczkobiorcą. Jeśli jednak konsultanci serwisu nie mogą skontaktować z klientem lub rozwiązać problemu, przedstawiciel Rapida Money skontaktuje się z gwarantem i będzie wymagać uregulowania zaległości. W celu załatwienia problemu nie unikaj kontaktu z BOK.

  Oferta serwisu skierowana jest do osób z negatywną historią kredytową i pozwala uzyskać duże środki. Wobec tego firma nie przewidziała możliwości zmiany lub przedłużenia terminu spłaty całego zobowiązania. Dostępne jest wnioskowanie o odroczenie terminu płatności jednej raty. Złożony wniosek zostanie rozpatrzony w terminie 7 dni.

  Rapida Money opinie

  Poniżej zapoznasz się z opiniami klientów o współpracy z Rapida Money.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt