1000 zł od 100 zł do 5000 zł
45 DNI od 5 DNI do 45 DNI
0 zł RRSO: 0%

ExtraPortfel bank oferuje pożyczki krótkoterminowe przez internet. Ubieganie się o pożyczkę odbywa się w trzy proste kroki:

 • rejestracja na stronie serwisu;
 • wypełnienie wniosku rejestracyjnego;
 • weryfikacja konta.

Po dokonaniu niezbędnych czynności następuje etap weryfikacji wniosku. Serwis prowadzi dokładna analiże zdolności kredytowej wnioksodawcy. W przypadku pozytywnej decyzji pieniądze trafiają na rachunku klienta przelewem natychmiastowym. Już w 15 minut będziesz się cieszyć gotówką na koncie. ExtraPortfel chwilówki zapewnia szybkość działania i przejrzyste warunki współpracy.

ExtraPortfel kalkulator  ExtraPortfel pożyczki na raty

  ExtraPortfel nie udziela pożyczek na raty. Okres zobowiązania waha się od 5 do 45 dni. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 5000 zł.

  ExtraPortfel godziny pracy

  Wniosek o pożyczkę można złożyć w dowolnym momencie. Automatyczny system podjęcia decyzji umożliwia szybkie uzyskanie niezbędnych środków.

  Godziny pracy BOK:

  Pn. – Pt. 08:00-22:00
  So. – Ndz. 09:00-18:00

  ExtraPortfel kontakt

  W przypadku wątpliwości należy skontaktować się z konsultantem firmy.

  ExtraPortfel windykacja kontakt:

  Telefon: 22 388-66-67

  ExtraPortfel kontakt telefoniczny:

  ExtraPortfel infolinia: 22 388-66-66
  e-mail: info@extraportfel.pl

  ExtraPortfel RRSO

  Pożyczka na warunkach promocyjnych jest udzielana za darmo. RRSO w tym przypadku wynosi 0%. Zwykła pożyczka wiąże ze sobą dodatkowe koszty. RRSO wynosi 1900,44 %.

  Przykład:

  • kwota pożyczki – 1000 zł
  • okres pożyczki – 30 dni
  • prowizja – 271 zł
  • odsetki – 8,20 zł
  • całkowity koszt pożyczki 1279,20 zł

  ExtraPortfel od ilu lat

  Na krajowym rynku pożyczkowym firma działa od 2013 roku. Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa serwisu ufają tysiące klientów.

  Pierwsza pożyczka w ExtraPortfel jest dostępna za darmo bez oprocentowania i prowizji. Klient musi oddać tyle, ile uzyskał. Darmowa pożyczka nie zawiera żadnych ukrytych opłat. Wysokość darmowej pożyczki nie może przekraczać 2000 zł.

  Stałym klientom oferowane są wyższe kwotę, maksymalnie do 5000 zł. Druga pożyczka skutkuje naliczeniem prowizji i odsetek. Żeby sprawdzić całkowity koszt pożyczki należy wybrać interesujące parametry pożyczki na suwakach.

  Kolejna pożyczka jest udzielana dopiero po wywiązaniu się z poprzedniego zobowiązania. Nie musimy wypełniać wniosek ponownie. Wystarczy zalogować się do profilu klienta s wybrać kwotę i okres pożyczki.

  W przypadku braku spłaty zostaną uruchomione działania windykacyjne. W celu uniknięcia niegatywnych konsekwencje zalecamy do kontaktu z działem windykacji. Konsultanci firmy wspólnie z klientem odnajdą pomocne rozwiązanie.

  Często zdarzają się sytuacje, które powoduje nagłe problemy finansowe. Przez to klient nie będzie miał możliwości spłacić zobowiązanie na czasie. Serwis ExtraPortfel oferuje specjalną propozycję refinansowania pożyczki. Ta opcja umożliwia wywiązanie się z zadłużenia w terminie. Więc po dokonaniu wpłaty odpowiedniej sumy pożyczka zostanie przedłużona.

  ExtraPortfel opinie

  Serwis nie obciąża pożyczkodawców wysokim kosztem pożyczki. Poniżej sprawdzisz opinie klientów o serwisie ExtraPortfel.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt