1000 zł od 1000 zł do 10000 zł
90 DNI od 90 DNI do 180 DNI
216.70 zł RRSO: 21.67%

Zaplo bank udziela pożyczek osobom w wieku od 21 do 75 lat. Zaplo chwilówki można uzyskać online, nie
wychodząc z domu. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie pożyczkodawcy
i dokonać weryfikacji rachunku, na który zostanie przelana gotówka. Więc pożyczkę
można uzyskać w trzy proste kroki:

 • wybór kwoty i okresu pożyczki;
 • podanie danych osobowych;
 • oczekiwanie na decyzję.

Po rejestracji na stronie Zaplo pożyczkobiorca klient będzie miał stały dostęp do Profilu klienta, gdzie można obserwować stan pożyczki. Oprócz tego serwis wysyła przypomnienia o spłacie, więc nie musimy o tym pamiętać. Dla stałych klientów oferowane są wygodniejsze warunki współpracy.

Zaplo kalkulator  Zaplo pożyczki na raty

  Zaplo posiada w swojej ofercie pożyczki ratalne w wysokości do 10 000 zł na okres do 36 miesięcy. Minimalna kwota pożyczki na raty stanowi 1000 zł, minimalny okres – 3 miesięcy. Za pomocą elastycznych suwaków na stronie serwisu zapoznasz się z całkowitym kosztem pożyczki i wysokością rat.

  Zaplo godziny pracy

  Firma pracuje online 7 dni w tygodniu

  Pożyczkę w Zaplo można dostać w trybie automatycznym. Serwis działa 24 godziny na dobę. Więc o pożyczkę można ubiegać się w każdej porze dnia. Biuro Obsługi Klienta jest do dyspozycji klientów:

  od poniedziałku do piątku: 8:00 – 22:00
  w soboty i niedziele: 8:00 – 20:00

  Zaplo kontakt

  Zaplo infolinia:

  221 333 888
  222 673 000
  E-mail: kontakt@zaplo.pl

  Skontaktować się z konsultantem firmy można również przez online czat za pośrednictwem strony pożyczkodawcy.

  Zaplo RRSO

  RRSO w Zaplo wynosi 78,6%.

  Przykład reprezentatywny:

  • Kwota pożyczki: 4000 zł
  • Okres spłaty: 12 miesięcy
  • Całkowita kwota do oddania: 6419.92 zł
  • Kwota raty: 556 zł

  Zaplo od ilu lat

  Zaplo należy do spółki 4finance Group, która udziela pożyczek w 12 krajach Europy. W Polsce firma działa od 7 lat. Za ten krótki okres serwis zdobył zaufanie klientów.

  Niestety Zaplo nie posiada w swojej ofercie pierwszej pożyczki za darmo. Jednak przyznawalność pożyczek ratalnych jest bardzo wysoka. Stałym klientom oferowane są leprze warunki współpracy.

  Wnioskowanie o drugą pożyczkę za pośrednictwem serwisu Zaplo jest bardzo proste i wygodne. Klient nie musi po raz kolejny wypełniać formularzu rejestracyjnego. Wystarczy zalogować się do Profilu Klienta i wybrać interesujące parametry pożyczki.

  Wnioskować o kolejną pożyczkę można dopiero po spłaceniu poprzedniej. Kwota kolejnej pożyczki może być większa, pod warunkiem rzetelnej spłaty poprzednich zobowiązań wobec Zaplo.

  W trakcie spłaty pożyczki mogą pojawić się nagłe wydatki. W przypadku braku spłaty w terminie Zaplo uruchamia działania windykacyjne. To skutkuje naliczeniem dodatkowych kosztów. W celu wywiązania się z długów zalecany jest kontakt z przedstawicielem firmy. Konsultanci Biura Obsługi klienta zawsze są gotowi przedstawić pomocne rozwiązanie.

  Jeśli nagle zaskoczyły nas problemy finansowe, jest możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych. To oznacza możliwość przesunięcia terminu spłaty o jeden miesiąc.W tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek. O przesunięciu terminu spłaty pożyczkobiorca zostanie poinformowany za pomocą sms. Odroczenie terminu spłaty wiąże ze sobą dodatkowe koszty.

  Zaplo opinie

  Na podstawie opinii pożyczkobiorców udało się przeanalizować wady i zalety firmy Zaplo. Po zapoznaniu się z opiniami klientów zobaczysz czy firma spełnia podstawowe wymagania i potrzeby pożyczkobiorców.

  Dodaj opinię

  Klient wnioskował o
  2 000 zł w firmie AlfaKredyt